žiacky parlament

Žiacky parlament ZŠ Okružnej 17

Základná škola

Okružná 17

071 01 Michalovce

056 / 64 258 38
posta@zsokrumi.edu.sk

ČLENOVIA ŽIACKEHO PARLAMENTU 2017/2018

 

 

Predseda školského parlamentu: Natália Kalinová, IX.C

 

     

     

    

                                             Podpredseda školského parlamentu: Valér Žofčák, IX.B

  Stravovacia komisia:

 

Predseda: Michaela Kolesárová,IX.C

Členovia: Natália Kukurucová, VI.C

                   Jasmína Kamberovič, V.B

                    Boris Sninský, VII.C

                   Alex Šurík, VIII.B

                    Ladislav Mrug, IV.D

                Johanka Marcinová, III.B

                 

 

Komisia pre čistotu a úpravu tried

 

Predseda: Klára Mareková, VIII.E

Členovia: Lujza Lea Lavríková, VI.D

                  Ivana Savovová, V.C

                  Filip Tomáš, VII.C

                 Natália Poláková, IX.A

                 Nina Pirčová, IX.A

                 Filip Foľta, III.B

 

Komisia pre spoločenské aktivity:

 

Predseda: Stanislava Horváthová,  IX.A

Členovia: Martina Heimová, VIII.D

                Beáta Kasincová, VIII.D

                  Sofia Michalková, VIII.C

                 Šimon Polovinčák, V.A

              Diana Podolská, VI.C

               Sebastián Okáľ, VI.A

              Zoja Petrová, IV.D

 

ČLENOVIA ŽIACKEHO PARLAMENTU

v školskom roku 2017/2018

1. Nina Pirčová – 3.a

2. Katka Rovderová – 3.a

3. Emma Tomovčíková – 3.b

4. Marek Velebír – 3.b

5. Kristína Kubičinová – 3.c

6. Samuel Rapáč – 3.c

7. Zoja Petrová – 3.d

8. Ladislav Mrug – 3.d

9. Ivan Matta – 3.e

10. Šimon Kačkoš – 3.e

11.Martina Gerberyová – 4.a

12. Júlia Hochvartová – 4.a

13. Anna Mitterpáková – 4.b

14. Dominika Kravecová – 4.b

15. Daniel Rapáč – 4.c

16. Natália Fejková – 4.c

17. Martin Matej Gamráč – 4.d

18. Samuel Šándor – 4.d

19. Sebastián Okáľ – 5.a

20. Nelly Romanová – 5.a

21. Michal Šepeľák – 5.b

22. Filip Bamburák – 5.b

23. Nikola Turňová – 5.c

24. Nikolas Čollák – 5.c

25. Zuzana Kačkošová – 5.d

26. Valentín Mazúr – 5.d

27.Emma  Mária Klingová – 6.a

28. Daniela Lechmanová – 6.a

29. Jakub Kračuník – 6.b

30. Daniel Mitterpák – 6.b

31. Boris Sninský – 6.c

32. Marek Fiľko – 6.c

33. Ján Ucháľ – 6.d

34. Miroslav Pasztor – 6.d

35. Šimon Peterčák – 6.e

36. Erik Bača – 6.e

37. Filip Čarnoký – 7.a

38. Stela Knežová – 7.a

39. Alexandra Ožvátová – 7.b

40. Alex Šurik – 7.b

41. Ester Šafinová – 7.c

42. Sebastián Doro – 7.c

43. Martina Heimová – 7.d

44. Beata Kasincová – 7.d

45. Daniel Hermann – 7.e

46. Klára Mareková – 7.e

47. Emma Hečková – 8.a

48. Vanessa Feňušová – 8.a

49. Valér Žofčák – 8.b

50. Miroslav Huňády – 8.b

51. Natália Kalinová – 8.c

52. Michaela Kolesárová – 8.c

53. Ondrej Sivák – 8.d

54. Tatiana Kočíková – 8.d

55. Michaela Svrčeková – 9.a

56. Tamara Gombitová – 9.a

57. Adriana Kováčová – 9.b

58. Sára Sabolová – 9.b

59. Viktória Virágová – 9.c

60. Jana Novotná – 9.c

61. Richard Nagy – 9.d

62. Ivan Čurma – 9.d