žiacky parlament

Žiacky parlament ZŠ Okružnej 17

Základná škola

Okružná 17

071 01 Michalovce

056 / 64 258 38
posta@zsokrumi.edu.sk

ČLENOVIA ŽIACKEHO PARLAMENTU 2017/2018

 

 

Predseda školského parlamentu: Natália Kalinová, IX.C

 

     

     

    

                                             Podpredseda školského parlamentu: Valér Žofčák, IX.B

  Stravovacia komisia:

 

Predseda: Michaela Kolesárová,IX.C

Členovia: Natália Kukurucová, VI.C

                   Jasmína Kamberovič, V.B

                    Boris Sninský, VII.C

                   Alex Šurík, VIII.B

                    Ladislav Mrug, IV.D

                Johanka Marcinová, III.B

                 

 

Komisia pre čistotu a úpravu tried

 

Predseda: Klára Mareková, VIII.E

Členovia: Lujza Lea Lavríková, VI.D

                  Ivana Savovová, V.C

                  Filip Tomáš, VII.C

                 Natália Poláková, IX.A

                 Nina Pirčová, IX.A

                 Filip Foľta, III.B

 

Komisia pre spoločenské aktivity:

 

Predseda: Stanislava Horváthová,  IX.A

Členovia: Martina Heimová, VIII.D

                Beáta Kasincová, VIII.D

                  Sofia Michalková, VIII.C

                 Šimon Polovinčák, V.A

              Diana Podolská, VI.C

               Sebastián Okáľ, VI.A

              Zoja Petrová, IV.D

 

ČLENOVIA ŽIACKEHO PARLAMENTU

v školskom roku 2017/2018

 

1. Lenka Gaálová – 3.a

2. Matej Šepelec – 3.a

3. Filip Foľta – 3.b

4. Johanka Marcinová – 3.b

5. Samuel Marcinik – 3.c

6. Marianna Očková – 3.c

7. Vratko Čižmár – 3.d

8. Richard Tabiš – 3.d

9. Oliver Misár – 3.e

10. Mária Kontrová – 3.e

11. Nina Pirčová – 4.a

12. Katka Rovderová – 4.a

13. Emma Tomovčíková – 4.b

14. Marek Velebír – 4.b

15. Kristína Kubičinová – 4.c

16. Samuel Rapáč – 4.c

17. Zoja Petrová – 4.d

18. Ladislav Mrug – 4.d

19. Ivan Matta – 4.e

20. Šimon Kačkoš – 4 .e

21.Tamara Ivanková – 5.a

22. Šimon Polovinčák – 5.a

23. Emma Matišinová – 5.b

24. Jasmína Kamberovič – 5.b

25. Martin Zásadný –5.c

26. Ivana Savovová – 5.c

27. Martin Matej Gamráč – 5.d

28. Andrej Stuľak – 5.d

29. Kristián Farbár – 6.a

30. Sebastián Okáľ – 6.a

31. Michal Šepeľák – 6.b

32. Filip Bamburák – 6.b

33. Natália Kukurucová – 6.c

34. Diana Podolská – 6.c

35. Lujza Lea Lavriková – 6.d

36. Valentín Mazúr – 6.d

37.Emma  Mária Klingová – 7.a

38. Daniela Lechmanová – 7.a

39. Jakub Kračuník – 7.b

40. Roland Balog – 7.b

41. Boris Sninský – 7.c

42. Filip Tomáš – 7.c

43. Ján Ucháľ – 7.d

44. Miroslav Pasztor – 7.d

45. Ľudovít Meszároš – 7.e

46. Richard Semjan – 7.e

47. Filip Čarnoký – 8.a

48. Erik Šaranič – 8.a

49. Alexandra Ožvátová – 8.b

50. Alex Šurik – 8.b

51. Ester Šafinová – 8.c

52. Sofia Michalková  – 8.c

53. Martina Heimová – 8.d

54. Beata Kasincová – 8.d

55. Daniel Hermann – 8.e

56. Klára Mareková – 8.e

57. Stanislava Horváthová – 9.a

58. Natália Poláková  – 9.a

59. Valér Žofčák – 9.b

60. Miroslav Huňády – 9.b

61. Natália Kalinová – 9.c

62. Michaela Kolesárová – 9.c

63. Miriam Kotorová – 9.d

64. Veronika Bariliková – 9.d